Цинк

Коллаген гидролизованный

Низкомолекулярные пептиды-триплеты коллагена тропической пресноводной рыбы в капсулах ультракап

Заказывай с доставкой Новой почтой
Цинк є компонентом більш ніж 300 ферментів, що беруть участь в енергетичному метаболізмі, синтезі білків, нуклеїнових кислот, зростанні та диференціювання клітин (особливо імунної тканини), утворенні позаклітинного матриксу (колаген).

Простіше кажучи, цинк потрібен для виробництва білків і ДНК, для зростання та відновлення м'язів, важливий для правильного відчуття смаку та запаху, сприяє загоєнню ран, допомагає імунній системі боротися з бактеріями та вірусами, покращує травлення, регулює вироблення гормонів.

Навіщо організму цинк?

Добова потреба у цинку нині становить 15 мг для чоловіків та 12 мг для жінок. Однак сучасні дослідження свідчать, що, можливо, ці нормативи будуть переглянуті у бік збільшення вдвічі-втричі.

З віком потреба у цьому мікроелементі збільшується. Це відбувається також у жінок під час вагітності та в період грудного вигодовування, а також у осіб обох статей при тривалих фізичних та емоційних навантаженнях.

Звідки ми отримуємо цинк?

Цинк надходить із їжею та водою. Більшість людей (хто дотримується збалансованого харчування) насправді одержують достатньо цинку з їжі.
А вот курение, стресс и большое количество простых углеводов коллагену только во вред. Из-за последних, в частности, усиливается процесс гликации коллагеновых волокон — грубо говоря, их «засахаривание». Это ведет к замедлению синтеза нового коллагена, а уже имеющиеся волокна становятся хрупкими и теряют эластичность. Это отражается не только на состоянии и внешнем виде кожи (а гликация — один из ключевых факторов старения), но и на здоровье в целом. В частности, гликация коллагеновых волокон ведет к проблемам с сердечно-сосудистой системой.


Не нравится коллагену и наша привычка загорать и жить в больших городах — оксидативный стресс, которому способствует пребывание на солнце, нахождение в местах с не самой благоприятной экологической обстановкой и другие столкновения со свободными радикалами, также негативно сказывается на коллагеновых волокнах.

Я слышал, что коллагена много в белковых продуктах?

Скільки цинку потрібно людині?

Коллаген гидролизованный

Низкомолекулярные пептиды-триплеты коллагена тропической пресноводной рыбы в капсулах ультракап

Заказывай с доставкой Новой почтой
Ті, хто переніс операцію на органах травлення, анорексію, має проблеми шлунково-кишкової системи

Вагітні та годуючі жінки

Діти старше шести місяців, яких годують грудьми. У грудному молоці недостатня кількість цинку їхнього віку. Їм потрібно давати додаткові продукти, що містять цинк (пюре з м'яса, птахів). У молочних сумішах для них достатньо цинку, на відміну від грудного молока

Вегетаріанці, оскільки основні джерела цинку — тваринного походження. А боби та зерна містять речовини, які утримують цинк від повного поглинання організмом. З цієї причини вегетаріанцям доведеться їсти на 50% більше цинку, ніж рекомендовано

Люди, що вживають алкогольні напої (алкоголь вимиває цинк з організму)

Хто у групі ризику виникнення дефіциту цинку в організмі?

Короткий перелік симптомів:

Зниження імунітету і як наслідок - часті застудні захворювання, порушення смакових відчуттів і нюху, хронічні запалення шлунково-кишкового тракту, випадання волосся, вугрі, дерматити, екземи, повільне загоєння ран, втрата гостроти зору, розшаровування нігтів і білі плями.

При хронічному нестачі цинку можлива затримка зростання дітей.

Також прийом деяких лікарських препаратів (зокрема, із групи глюкокортикоїдів), вживання соєвого білка та препаратів з високим вмістом селену може уповільнювати всмоктування цинку у тонкому кишечнику, призводячи, таким чином, до його дефіциту. Дефіцит може виникати також при деяких захворюваннях, зокрема запальних захворюваннях кишечника та глистових інвазіях.

Як визначити кількість цинку у себе в організмі?

Здати лабораторний аналіз сечі

Я слышал, что коллагена много в белковых продуктах?

Як зрозуміти, що в тебе нестача цинку?

Яка форма цинку в біодобавках ефективніша?

Піколінат. У цій формі біодоступність цинку порівняно з сульфатною формою вища на 16%.

У чому особливість цинку від Vivamedical?

Zinc Picolinate від торгової марки Vivamedical Aesthetic Club - це капсули з цинком вищої якості у вигляді цинку піколінату, покращують здоров'я шкіри, підтримують в нормі рецептори смаку і зір.
Мають антиоксидантну дію і надають підтримку здоров'ю імунної системи.
Для дорослих приймати по 1 таблетці на добу. Курс прийому – 30 днів.

Активних компонентів у 1 капсулі: 400 мг (15 мг)

Кількість в упаковці: 60 капс.

Як приймати Zink Vivamedical?

Піколінат цинку (Zinc Picolinate)
Капсули з цинком вищої якості у вигляді цинку піколінату
600
грн.
Цинк покращує здоров'я шкіри, підтримує в нормі рецептори смаку та зір. Має антиоксидантну дію і надає підтримку здоров'ю імунної системи.

Рекомендуємо до застосування як харчової добавки. Для дорослих приймати по 1 таблетці за годину до їди або 2 години після їди. Курс прийому – 30 днів.

Активних компонентів у 1 капсулі: 400 мг (15 мг)

Кількість в упаковці: 60 капс.

МагазинЧЕМ УНИКАЛЕН: и уже наш текст
КУПИТИ ОНЛАЙН
Ми обов'язково передзвонимо та відповімо на всі Ваші запитання!
Улучшает водный барьер кожи, обеспечивая естественную выработку коллагена и помогает предотвратить гиперпигментацию

На гланую