ОМОЛОДЖЕННЯ ТА ОСВІТЛЕННЯ ШКІРИ GENEO X

GENEO X ОМОЛОДЖУЄ І ОЗДОРОВЛЮЄ ШКІРУ, ЗА ДОПОМОГОЮ 3-Х ТЕХНОЛОГІЙ — OXYGENEO, TRIPOLLAR, ULTRASOUND
Geneo X – це процедура для омолодження, освітлення, зволоження та покращення якості шкіри клієнтам будь-якого віку та з будь-яким фототипом.

Для проведення Geneo X не потрібна спеціальна підготовка, він відрізняється високим рівнем комфорту та не має періоду реабілітації. На відміну від деяких процедур лазерної косметології Geneo X може проводитися на шкірі будь-якого кольору і є ідеальною процедурою для літнього періоду, оскільки не вимагає утримуватися від сонця.
Процедура, що підходить усім!
Як працює технологія?
Комплекс Geneo X включає в себе кілька етапів: радіочастотну, кисневу і ультразвукову терапію.

Етап 1. TriPollar
На першому етапі шкіра стимулюється за допомогою радіочастотної енергії, яка активізує синтез колагену та еластину, прискорює метаболізм і клітинну активність.

Етап 2. OxyGeneo
Використовуючи спеціальні капсули, запускаючи ефект Бора, OxyGeneo насичує шкіру киснем і освіжає її. Збільшення кисню на поверхні шкіри сприяє більш молодому і здоровому виду шкіри, посилює кровотік і природні обмінні процеси. OxyGeneo м'яко очищає поверхню шкіри, а активні інгредієнти капсули насичують епідерміс для досягнення максимального результату терапії.

Етап 3. Ультразвук
На наступному етапі активна сиворотка вводиться в шкіру за допомогою ультразвуку. Процедура підвищує гладкість і покращує здоров'я шкіри.

В завершенні спеціальною апаратною насадкою проводиться масаж, що активує обмін речовин і надає ефект ліфтингу.
Результат після Geneo X:
 • гладка текстура шкіри
 • рівний відтінок шкіри
 • здорове сяйво шкіри
 • ефект ліфтингу, розгладжування зморшок та заломів
 • відновлення рівня зволоження шкіри
 • зменшення пігментації
Унікальні сироватки Geneo X:
Illuminate – з вітаміном С та коєвою кислотою. Тон шкіри освітлюється та вирівнюється, зменшуються ознаки пігментації, забезпечується додатковий захист від впливу сонячних променів.

Balance – з активованим бамбуковим вугіллям. У цій процедурі використовуються речовини, що регулюють шкірний жир. В результаті шкіра інтенсивно очищується, діяльність сальних залоз нормалізується, а також забезпечується антибактеріальний ефект.

Revive – з екстрактом червоних водоростей, молочною та гліколевою кислотами. Речовини, що містяться в капсулі, активізують діяльність клітин, інтенсивно зволожують шкіру, покращують її текстуру, підвищують пружність та еластичність, розгладжують зморшки. Процедура ідеально підходить для зменшення тонких ліній та зморшок, запобігає передчасному старінню шкіри.

Hydrate – з екстрактом блакитної спіруліни, ідеально підходить для сухої та подразненої шкіри. Шкіра інтенсивно зволожується, відновлюються її бар'єрні функції, зменшуються почервоніння та запалення.

Detox – з екстрактом зеленого чаю та глюконатом міді, зміцнює захисні бар'єри шкіри проти вільних радикалів, таким чином затримуючи появу ознак старіння, таких як: тонкі лінії, зморшки та плями. Підтягує та очищує шкіру, щоб забезпечити збалансований свіжий колір обличчя.

Glam – з часточками золота і амінокислотами шовку. Потужна протизапальна та антиоксидантна сироватка, яка прискорює синтез колагену, розгладжує зморшки та відновлює шкіру.
Geneo X – це процедура для омолодження, освітлення, зволоження та покращення якості шкіри будь-якого віку та з будь-яким фототипом.
Для проведення Geneo X не потрібна спеціальна підготовка, він відрізняється високим рівнем комфорту та не має періоду реабілітації. На відміну від деяких процедур лазерної косметології Geneo X може проводитися на шкірі будь-якого кольору і є ідеальною процедурою для літнього періоду, оскільки не вимагає утримуватися від сонця.
Для якої шкіри і зон підходить?
Процедура Geneo X підходить для всіх типів шкіри. Її можна робити на обличчі та тілі.
Нехай ваша шкіра дихає зсередини: очищена, оновлена ​​і готова сяяти на весь світ
Geneo X – це чудовий спосіб подбати про свою шкіру як зсередини, так і зовні. Головна перевага Geneo X – миттєвий wow-ефект, який можна побачити вже після першої процедури!
Процедура «червоної килимової доріжки»
Показання:
 • пошкодження шкірних покривів
 • онкологічне захворювання
 • гостра стадія інфекційних та вірусних захворювань
 • наявність імплантів з металу
 • нерівномірний рельєф шкіри
 • "втомлена" шкіра, тьмяний, землистий колір обличчя
 • підготовка до складних апаратних процедур та реабілітація після інвазивних методик
 • експрес-підготовка до заходів
 • зневоднення шкіри
 • реабілітація після інтенсивних інсоляцій чи переохолодження
Протипоказання:

Відео про процедуруЧЕМ УНИКАЛЕН: и уже наш текст
+38 097 111 56 56
+38 099 111 56 56
Київ, вул Драгомирова, 18
Клініка естетичної косметології та
пластичної хірургії
Vivamedical Aesthetic Club
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Ми обов'язково передзвонимо та відповімо на всі Ваші запитання!