ПЛАСТИКА ПОВІК
БЛЕФАРОПЛАСТИКА

ПОВЕРТАЄ МОЛОДІСТЬ ПОГЛЯДУ, ПОЗБАВЛЯЄ ВІД НАБРЯКІВ, ГРИЖ І ЗМОРШОК НАВКОЛО ОЧЕЙ

Коллаген гидролизованный Vivamedical

Низкомолекулярные пептиды-триплеты коллагена пресноводной рыбы в капсулах ультракап.

Тривалість операції: 1-3 години. Залежить від об'єму та індивідуальних особливостей

Що таке блефаропластика?
Блефаропластика (пластика повік) - операція, в ході якої проводиться підтяжка, видалення надлишків шкіри та жирових тканин повік з метою покращення зовнішнього вигляду зони навколо очей, усунення або зменшення «мішків» під очима, корекції зморшок та вікових змін.
Шкіра навколо очей ніжна, тонка та дуже чутлива до негативних впливів. За рахунок високої м'язової активності цієї зони перші вікові зміни періорбітальної зони можна помітити вже після 25 років. Набряклість зони навколо очей, в'ялість шкіри та зморшки, природний птоз (опущення) повік, уроджені або набуті дефекти значно погіршують зовнішній вигляд і завжди додають віку.

Найефективнішим рішенням корекції періорбітальної зони залишається блефаропластика. До пластики повік звертаються не лише пацієнти середнього віку для корекції вікових змін, а й молоді пацієнти. Анатомічна будова та вроджені дефекти області навколо очей візуально роблять обличчя значно старшим, а погляд — «втомленим».
Показання до пластичної хірургії повік:
Підтяжка повік дозволяє позбутися надлишків шкіри та жирової клітковини в області повік, зменшити ознаки вікових змін, усунути вроджені та набуті дефекти повік, скоригувати м'язи періорбітальної області.
Нижня блефаропластика
  Пластика нижніх повік - хірургічна корекція області нижніх повік, виконується для усунення вроджених дефектів (ефект "мішків" під очима, обумовлений особливостями будови обличчя) або корекції вікових змін.

  За рахунок видалення надлишків тканин і жирової клітковини блефаропластика нижніх повік дозволяє усунути «синці» під очима та вікові зміни, позбавляє ефекту втомлених і набрякових очей, робить погляд молодшим і виразнішим.

  Нижня блефаропластика дає більш виражений естетичний результат у комплексі із загальним ліфтингом обличчя та верхньою пластикою повік.
  Блефаропластика (пластика повік) - операція, в ході якої проводиться підтяжка, видалення надлишків шкіри та жирових тканин повік з метою покращення зовнішнього вигляду зони навколо очей, усунення або зменшення «мішків» під очима, корекції зморшок та вікових змін.
  Розріз і формування шва
  Розташування та форма брів, особливості природних складок шкіри та зморшок, посадка очей – дуже важливо, щоб хірург відчував усі нюанси при проведенні операції.

  Майстерність хірургів Vivamedical дозволяє провести корекцію бездоганно: під час пластичної операції на повіках використовується найтонший шовний матеріал, лікар накладає шви настільки філігранно, що не залишається рубців.
  Суть будь-якої з методик пластики повік зводиться до одного - усунення надлишкових тканин в області повік та видалення навколоочних гриж. Відрізняється лише методика виконання операції.

  Пластична операція на століттях потребує великого досвіду та високого професіоналізму хірурга, адже зона очей – дуже делікатна область. Тому операція має бути виконана так, щоб після операції очі виглядали природно, без ознак втручання. І транскон'юктивальна блефаропластика бездоганно справляється із цим завданням.

  При цьому виді пластики розріз виконується транскон'юктивально, тобто через кон'юктиву (слизова тканина, що покриває очне яблуко і внутрішню поверхню повік), таким чином після транскон'юктивальної блефаропластики нижніх повік не залишається абсолютно ніяких слідів за рахунок відсутності зовнішніх розрізів, рубець розташовується всередині нижнього потребує накладання швів.
  Транскон'юктивальна нижня блефаропластика
  У середньому операція може тривати від 40 до 3 годин, залежно від обсягу втручання. Операція проводиться під загальною анестезією.

  Після закінчення операції пацієнт у супроводі родичів чи близьких друзів вирушає додому. Хірург дає пацієнту індивідуальні рекомендації, призначає ліки та спеціальну дієту. Відновлення після блефаропластики проходить у домашніх умовах.

  Верхня та нижня пластика повік мають однакові умови реабілітації. Протягом післяопераційного періоду пацієнту рекомендується спати з високо піднятою головою на подушці та уникати нахилів голови. Може відзначатися порушення зору та чутливість до світла, тому рекомендується носити сонцезахисні окуляри та зняти будь-яке навантаження з очей (читання, робота з комп'ютером, перегляд телевізора). Не рекомендується носити контактні лінзи протягом перших 2 тижнів після операції.

  Синяки та набряки після операції проходять протягом 1,5-2 тижнів. За відсутності індивідуальних ускладнень естетичний вигляд верхніх повік можна отримати вже на другий тиждень після пластики.
  За умови, що пацієнт дотримуватиметься всіх рекомендацій лікаря, результати блефаропластики зберігаються до 10 років. Після цього за бажання операція може бути виконана повторно.
  Реабілітація після блефаропластики
  В Vivamedical проводимо усі види операцій підтяжки повік:

  - кругова блефаропластика – одночасна підтяжка верхніх та нижніх повік. Проводиться як самостійна операція або одночасно зі SMAS підтяжкою обличчя Ultraformer MPT

  - блефаропластика верхніх повік - дозволяє прибрати складки, зморшки, нависання верхніх повік, підняти зовнішні куточки очей

  - блефаропластика нижніх повік – допомагає позбутися надлишків шкіри, мішків та темних кіл під очима

  - транскон'юктивальна блефаропластика нижніх повік - підтяжка повік «без розрізів». Розріз робиться на внутрішній (слизовій) стороні століття. Шов залишається «на звороті» і зовсім непомітний
  Види блефаропластики в клініці Vivamedical

  ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ЗАПИШІТЬСЯ НА
  КОНСУЛЬТАЦІЮ З ЛІКАРЕМ

  ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?
  ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК

  Ми обов'язково передзвонимо та відповімо на всі Ваші запитання!
  Показання:
  • важко коригований синдром сухого ока
  • підвищення внутрішньоочного тиску
  • захворювання серцево-судинної системи
  • цукровий діабет
  • порушення згортання крові
  • гострі вірусні захворювання
  • гострі інфекційні захворювання (респіраторні захворювання, ангіна, пневмонія та ін.)
  • захворювання внутрішніх органів (печінки, нирок, органів кровоносної та ендокринних систем, крові)
   хронічні захворювання на стадії загострення
  • втрата тонусу та пружності шкіри повік
  • стомлений погляд («важкі» повіки)
  • нависання шкіри верхньої повіки («нависла повіка», у тому числі вроджений птоз століття)
  • опущення (птоз) нижніх куточків очей, у результаті якого змінюється їх форма та зменшується розмір очей
  • надлишок шкіри нижніх повік, зморшки, грижі, складки нижніх повік
  Протипоказання:

  Часто задавані питання  ЧЕМ УНИКАЛЕН: и уже наш текст
  Блефаропластика може проводитися під місцевим знеболенням або під внутрішньовенною седацією.

  У найзагальнішому вигляді операція складається з етапів:

  1. На віці робиться розріз (у складці верхньої повіки, по війному краю нижньої повіки, трансконьюктивальна блефаропластика - з розрізом на слизовій стороні повіки).

  2. Перерозподіляються або видаляються жирові відкладення та грижі. Зміцнюються та підтягуються м'язові тканини (якщо потрібно). Прибирається надлишок шкіри.

  3. Наноситься спеціальний косметичний шов, який робиться та розміщується таким чином, щоб згодом він став зовсім непомітним.
  Що входить у вартість операції?
  Після бесіди та повного обстеження хірург індивідуально призначає вид або техніку операції, враховуючи всі протипоказання до особливостей вашого організму.
  1. Консультація хірурга
  2. Сучасна безпечна анестезія
  У нашій роботі використовується методика "медикаментозного сну", завдяки якій операція стає безболісною та безпечною для пацієнта.
  3. Знаходження у стаціонарі та харчування
  До ваших послуг комфортабельний стаціонар європейського рівня. Після операції Ви перебуватимете під наглядом фахівців необхідну кількість часу.
  4. Повторні консультації та перев'язки
  Всі перев'язки та повторні звернення до хірурга протягом року є абсолютно безкоштовними для наших пацієнтів.
  5. Процедури
  У вартість операції включено комплекс необхідних реабілітаційних процедур.
  КОНСУЛЬТАЦІЯ
  Ми обов'язково передзвонимо та відповімо на всі Ваші запитання!
  +38 097 1115656
  +38 093 177 56 56
  Київ, вул Драгомирова, 18
  Клініка естетичної косметології та
  пластичної хірургії
  Vivamedical Aesthetic Club

  Ми поєднуємо Блефаропластику з:  ЧЕМ УНИКАЛЕН: и уже наш текст

  Безін'єкційна мезотерапія Dermadrop TDA

  Глибоке зволоження та ліфтинг-ефект. Гладка сяюча шкіра. Освітлення пігментних плям.

  Фотоомолодження та видалення пігментації

  "Фотошоп" для шкіри - видалення судинних патологій, пігментних плям, покращення текстури та омолодження шкіри.

  Электромагнитная тренировка тазового дна

  Повышает либидо. Дает подвижность и активность. Устраняет дискомфорт.

  Коррекция формы тела Stratosphere

  Устраняет целлюлит. Ликвидирует жировые отложения. Выводит застойную жидкость.

  Діамантовий пілінг Clear Brilliant

  Повністю оновлює шкіру. Усуває зморшки. Звужує пори та вирівнює рельєф.